Ogromna dawka napięcia

Polski rynek literacki obfituje w wiele ciekawych pozycji, dzięki którym zawsze mamy do czynienia z wybitnie skonstruowanymi książkami, które aż żal odłożyć na półkę. Dobrze, że ludzie nadal doceniają urok książek – niezależnie od tego, czy wybierają te w formie tradycyjnej, czy też nowoczesnej. Każda książka jest dobra i należy poznawać to, co w dalszym ciągu możemy znaleźć w księgarniach. A w każdym miesiącu pojawiają się wspaniałe nowości z gatunku sensacja, dramat, romans, historia. Obecnie na rynku można zakupić książkę “Grób“. Jej autorem jest Max Czornyj.

Emocje podczas czytania

Max Czornyj zaliczany do pisarzy młodego pokolenia doskonale wie jak zbudować napięcie, które eksploduje dopiero wtedy, kiedy poznamy finał książki. Urodzony w 1989 roku w Lublinie z zawodu prawnik dał się poznać już z kilku bardzo dobrych powieści cieszących się doskonałymi recenzjami wśród wielu krytyków literackich. Kto jeszcze nie poznał “Grzechu”, “Ofiary”, “Pokuty”, to koniecznie powinien nadrobić zaległości w czytaniu. Swoją przygodę z tym doskonale zapowiadającym się autorem zapewniającym nam ogrom emocji podczas czytania można rozpocząć od “Grobu”. Tym razem autor przenosi nam do dobrze znanego nam Gdańska. Wielu czytelników bardzo lubi, gdy czytane przez nich książki rozgrywają się w miejscach doskonale im znanych, takim jakim jest chociażby część Trójmiasta. W tymże właśnie Gdańsku zostaje odkryty masowy grób. Policja musi wyjaśnić kto odpowiedzialny jest za te morderstwa. Czy ofiary odkryte w tym grobie pod lasem to ofiary eksperymentów, jakie były przeprowadzane przez nazistów? Czy też może za gród odpowiada morderca z obecnych czasów?

Tajemnicze ślady


Na dodatek na ciałach zostają odkryte tajemnicze ślady. Czy to podpowiedź, która ma uzmysłowić wszystkim kto tak naprawdę odpowiedzialny jest za to makabryczne morderstwo. Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert stają do walki, aby móc wyjaśnić kto tak naprawdę odpowiedzialny jest za to makabryczne morderstwo. Na dodatek lokalny przedsiębiorca otrzymuje dziwną, przerażającą przesyłkę. O co w tym wszystkim chodzi? Czy komisarz i profiler będą umieli to wyjaśnić? Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert również stają na celowniku okropnego sadysty. Czy da się to wszystko jakoś wyjaśnić? Kto jest łowcą? A komu przypadnie rola zwierzyny? Max Czornyj stawia przez całą książkę serię najróżniejszych pytań, aby na końcu zafundować nam szereg odpowiedzi, których na pewno nikt nie będzie się spodziewał. Jeżeli ktoś chce zafundować sobie wspaniałą dawkę emocji, to powinien sprawdzić co ten autor nam proponuje.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com